Hakkımızda


İstanbul’da kurulduğu günden bu yana, oto yedek parça piyasasına elektrik malzemeleri satışı amacıyla sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek büyümede sürekliliği hedefleyen EKS Otomotiv Soketleri 2012 yılında, Erimti Enstalasyon Kabloları Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. alt kuruluşu olarak kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana ürünlerinde kalite, güven ve başarının sembolü olan, 600’den fazla otomotiv soketleri üretiminde verdiği hizmetle sektöründe öncü firmalar arasında yer alan EKS Oto Soket;

Super Seal Soketler, Deutsch Soketler, Far Soketleri, Röle ve Anahtar Soketleri, Isı Makaronlar, Kablo Birleştiriciler, 1 Kablolu Soketler, 2 Kablolu Soketler, 3 Kablolu Soketler, 4 Kablolu Soketler, 5 Kablolu Soketler, 6 Kablolu Soketler, 7 Kablolu Soketler, 8 Kablolu Soketler, 9 Kablolu Soketler, 10 Kablolu Soketler, 12 Kablolu Soketler, 14 Kablolu Soketler, 15 Kablolu Soketler, 16 Kablolu Soketler, 21 Kablolu Soketler, 24 Kablolu Soketler, 29 Kablolu Soketler gibi kategorilerde 600’den fazla ürünün Erimti Kablo güvencesiyle üretimini gerçekleştirmekteyiz.